Skin in the Game – fABULEUS

Erg genoten van de voorstelling Skin in the Game van fABULEUS in OPEK. Ik ga hier niet te veel verklappen over het stuk zelf, buiten dat de thematiek bijzonder actueel is in onze huidige maatschappij. De jonge acteurs slaagden erin mij te boeien van begin tot einde. Chapeau!

De korte inhoud licht alvast een tipje van de sluier op:

Skin in the Game speelt zich af op een eliteschool, waar tieners worden klaargestoomd om de toekomstige architecten van de wereld te worden, desnoods ten koste van elkaar, in een systeem waar geld het hoogste goed is. Iedere les is doordrenkt met de waarde van winst en macht. Eten of gegeten worden.

Die onderlinge competitie wordt bittere ernst wanneer de wereld het doelwit wordt van een mysterieuze dreiging. Een groep studenten zit vast in een klaslokaal, samen met een directrice en een leerkracht. Buiten heerst er chaos. Wie redt zijn vel? Wie wordt als eerste opgeofferd? Wie verkoopt zijn ziel?

IMG_6350

IMG_6358

Aanrader!

About yab

Yet another blogger. Wie meer wil weten, moet gewoon mijn blog lezen.

Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>