Topavond op het terras van Hop Gastrobar

Tradities zijn er om in ere te houden en dus spreken mijn vriendin uit Tienen en ik regelmatig af om samen te genieten van een culinaire ervaring. Soms in Tienen, soms in Leuven, afhankelijk van waar we zin in hebben.

Ditmaal slaagde ik erin een tafeltje op het terras van Hop Gastrobar te veroveren. Na een prachtige zonnige dag volgde een al even prachtige zomeravond. Fantastisch om onder het genot van lekker eten en drinken de avond te zien vallen boven de Leuvense Vaartkom.

En ja, naar goede gewoonte stelde Hop Gastrobar niet teleur. Elk gerechtje was een smaakbommetje en de heerlijke natuurwijnen complementeerden het eten. Mijn vriendin ging voor de aangepaste biertjes en was ook zeer tevreden met haar keuze. Geniet mee van al dat moois dat op ons bord passeerde.

Appetizers:

IMG_8278

Ananastomaat, ansjovis, pecorino, crudo van groenten:

IMG_8281

Pieterman, bombarijst, peterselie, strandkrab:

IMG_8282

Snijboon bbq, kikkererwt, vadouvan, tamarinde:

IMG_8284

Lekker biowijntje:

IMG_8287

Gemarineerde zalm, algen brioche, prei:

IMG_8290

IMG_8291

bbq hoevekip, gember, tuinboon, broccoli, tartufata:

IMG_8294

Van het dessert ben ik helaas vergeten en foto te maken, maar ik kan bevestigen dat het even lekker was als de rest.

IMG_8296

IMG_8304

En ja, ook ditmaal bleven we niet gespaard van treinperikelen. Bij aankomst aan het perron gingen de deuren van de trein net voor de neus van mijn vriendin dicht. Gelukkig waren we zo slim geweest om niet op de laatste trein te mikken, dus moesten we wat tijd doden in het station van Leuven, terwijl we wachtten op de volgende. Er zijn ergere dingen in de wereld!

About yab

Yet another blogger. Wie meer wil weten, moet gewoon mijn blog lezen.

Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>